Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, bjcbolderaja@riga.lv

Smaller Default Larger

 

    6.decembrī norisinājās Starptautiskais jauniešu vokālās mūzikas festivāls „Riga Symphony”, kas ik gadu pulcē ļoti lielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm. Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas - „Collage”, „Notis” un „Akcents” šajā festivālā izcīnīja godalgotās 2.vietas.

   Grupa „Akcents” no festivāla organizatoriem saņēma īpašu uzaicinājumu uz vienu no lielākajiem Baltkrievijas festivāliem - Starptautisko mākslas festivālu „Slāvu bazārs Vitebskā” (Slavjanskij bazar v Vitebske).

Grupa „Līga” šajā festivālā izcīnīja godalgoto 1.vietu un saņēma īpašu uzaicinājumu piedalīties Starptautiskajā jauno vokālistu konkursā „Mūzikas talantu līga 2018”, kurš norisināsies Lietuvā.

       

View the embedded image gallery online at:
http://www.bjcbolderaja.lv/sas#sigProId0fc6e5d6de
 

  Aizvadītais Valsts svētku mēnesis Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja”, bija ļoti ražīgs. Mūsu audzēkņi ne tikai paguva piedalīties ļoti daudzos un dažādos konkursos un festivālos, bet arī tepat pie mums Centrā uz vietas, sarīkoja ļoti interesantas un skaistas izstādes par tēmu “Latvija”.

 

 

 20.oktobrī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, dambretes pulciņa audzēkņi, savas skolotājas Zojas Golubevas vadībā devās uz Viļņu, lai piedalītos 24. Starptautiskajā J.Kulikauskas piemiņas turnīrā.

Trīs dienas, kopumā 83 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas, cīnījās par turnīra uzvarētāja titulu. Sacensības norisinājās divās disciplīnās – 100 un 64 lauciņu dambretē. BJC “Bolderāja” audzēkņi spēlēja vienā vecuma grupā ar pieaugušajiem 100 lauciņu dambretē. Ļoti patīkami visus pārsteidza mūsu audzēknis Gunārs Gribuška, kurš uzvarēja 4 partijas, nezaudējot nevienu un ieguva 1.vietu!

   

   Svētdien, 15.oktobrī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā noslēdzās pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē, kur piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” dambretes pulciņa skolotāja Zoja Golubeva un viņas audzēkne Jeļena Česnokova.

   Mums ir liels prieks, ka Zoja jau 16. reizi savā karjerā ieguva Pasaules čempiones titulu, aiz sevis atstājot savu galveno konkurenti Baltkrievijas sportisti Olgu Fedoroviču, kura ieguva sudraba medaļu, bet pie bronzas tika Krievijas pārstāve Aigula Idrisova.

   Zoja 15 kārtās nopelnīja 21 punktu, izcīnot sešas uzvaras, bet deviņus mačus noslēdza neizšķirti.

Sveicam Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja", Balss attīstības studijas "Kantilēna" audzēkni Anastasiju Jačmenkinu ar iekļūšanu Latvijas Televīzijas rīkotajā  Bērnu un jauniešu mūsdienu dziesmu izpildītāju konkursā "BALSS PAVĒLNIEKS"

   15.oktobrī, Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkne Nataliya Artamonova devās uz Daugavpili, lai piedalītos Jauno izpildītāju konkursā “Sapņi piepildās”.

Konkursā kopumā piedalījās gandrīz 100 dalībnieki, kuri tika vērtēti dažādās kategorijās un žanros. Nataliya startēja Nominācijā “Vokāls. Solo”, vecuma grupā 10 līdz 12 gadi, kur starp astoņpadsmit dalībniekiem izcīnīja godpilno 2.vietu.

   No sirds sveicam mūsu audzēkni Nataliyu un viņas ģimeni, kā arī viņas skolotāju Irinu Parahņeviču ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no I.Parahņevičas personiskā arhīva

Sveicam mūsu kolēģi un dambretes pulciņa skolotāju

Zoju Golubevu ar iegūto 16-kārtējo

Pasaules čempiones titulu!

View the embedded image gallery online at:
http://www.bjcbolderaja.lv/sas#sigProId58fe6cd2ae

 

       24.septembrī Rīgā norisinājās Starptautiskais turnīrs pēc K-1 un MMA noteikumiem „Bušīdo S.W.A.T. Vol.72”, kurā piedalījās arī četri Kikboksa un Taiboksa pulciņa audzēkņi no Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Aleksandrs Čerkesovs, Artūrs Gaļcovs, Ņikita Petrovs un Dāniels Celovaļņikovs. Visi mūsu puiši godam pārstāvēja Latviju šajā turnīrā.

View the embedded image gallery online at:
http://www.bjcbolderaja.lv/sas#sigProId01ecf4abf6

                    

 Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi no 15. līdz 18.septembrim piedalījās II Starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā „Golden Talents - 2017”, kurš norisinājās Igaunijā, Tallinā. Konkursā piedalījās divas grupas „Akcents” un „Līga”, kuras saņēma visaugstāko žūrijas vērtējumu un visvairāk punktus iegūstot Grand Prix balvas!

   Vēl konkursā piedalījās solisti, kuri arī guva augstas vietas: Eduards Rediko ieguva 1.vietu, Arje Lerman un Anastasija Bezuglova 2.vietas, bet Olīvija Černova 3.vietu!

   No sirds sveicam Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņus un viņu pedagoģi Irinu Parahņeviču ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no I.Parahņevičas personiska arhīva

                       

 No 17. līdz 22.septembrim Viļņā, Lietuvā norisinājās Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē, sievietēm. Sacensībās piedalījās 6 visspēcīgākās Eiropas sieviešu komandas!   Latviju pārstāvēja unikāla komanda, bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” skolotāja, trenere un dambretes lielmeistare Zoja Golubeva ar savu labāko audzēkni Jeļenu Česnokovu. Sīvā cīņā ar dambretes lielmeistarēm un pasaules čempionēm mūsu komandai izdevās izcīnīt augsto trešo vietu komandu vērtējumā, savukārt ātrspēlē tika izcīnīta uzvara un iegūta 1.vieta!