Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, bjcbolderaja@riga.lv

Smaller Default Larger

   Ar vērienīgu koncertu, kurā uzstājās arī Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņi, 5.oktobrī tirdzniecības parkā “Alfa”, tika atklāts Rīgas Bērnu un jauniešu centru kopprojekts “Tā daļa manas Rīgas”, kurā

kā īpašais viesis kopā ar dalībniekiem uzstājās grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteine.

   Pasākuma apmeklētājus priecēja ne tikai koncerts, bet arī izstāde, kurā tika prezentēti 14 Bērnu un jauniešu centri, kas kā viens ceļš plūst no vienas bildes nākamajā.

  Tāpat apmeklētājiem bija iespēja darboties 5 darbnīcās, kurās varēja nopelnīt pirmos zīmodziņus, lai piedalītos izlozē. Pārējiem zīmodziņus būs iespējams dabūt apmeklējot 3 pasākumus Rīgas Bērn un jauniešu centros, ar kuru pasākuma dienām ir iespējams iepazīties “Tā daļa manas Rīgas” ceļu kartē. Ceļu karti iespējams saņemt pasākumā vai jebkurā Bērnu un jauniešu centrā.

    Jau tradicionāli mācību gada sākumā Rīgas bērniem un jauniešiem tiek rīkots pasākums “Nāc un piedalies!”, kas šogad norisinājās 1.septembrī pie Rīgas Kongresu nama.

Visas dienas garumā varēja darboties 14 Rīgas interešu izglītības centru, profesionālās ievirzes izglītības iestāžu, biedrību un nodibinājumu, kā arī pašvaldības un Valsts drošības institūcijas piedāvātajās darbnīcās, sporta un citās aktivitātēs.

   

   23.septembra agrā rītā Foto pulciņa audzēkņi devās savā pirmajā 2018.2019.m.g. mācību izbraukumā- plenērā uz Pierīgā esošo Cenas tīreļa purva laipu.

Pastaigas laikā, kas mērojama 7 km, piedalījās 6 no foto pulciņa audzēkņiem. Lai pasākums neizvērstos tikai par pastaigu, tika doti arī dažādi ar kompozīciju un tehniku saistīti uzdevumi.

   Laiks tiešām mūs lutināja, jo ceļā uz laipu nolija arī lietus, bet pašas pastaigas laikā bija saulains un vienīgi vējš liecināja, ka rudens ir klāt.

   Īpašs prieks par jaunajiem audzēkņiem un viņu ieinteresētību mācību procesā.

   Kā arī prieks un paldies par atsaucīgiem vecākiem, kas palīdzēja ar transportu.

Bērnu un jauniešu centra “”Bolderāja” vestibilā apskatāmas vairākas pulciņu izstādes:

View the embedded image gallery online at:
http://www.bjcbolderaja.lv/aktualitates#sigProId75b48b2efc

-Foto pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Atspulgs”.

-Tradicionālo rokdarbu pulciņa “Čaklās bitītes” audzēkņu radošos darbu izstāde “Zoo”, kur pulciņa audzēkņi veidojuši zooloģiskā dārza iemītniekus no plastilīna.

-Auduma kolāžas “PATCHWORK” audzēkņu darbu izstāde “Pavasaris pilsētā”.

- Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu zīmējumu izstāde “Tinga-tinga”.

-Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu kopējo radošo darbu izstāde.

Informāciju sagatavoja: Diāna Bahvalova, BJC “Bolderāja”, izglītības metodiķe