Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, bjcbolderaja@riga.lv

Smaller Default Larger

  Noslēdzot mācību gadu, Muzikālās studijas “Rozīnes” audzēkņi – gan lieli, gan pavisam mazi, kopā ar Ģitāras studijas, Modernās horeogrāfijas studijas “Terra” un Baleta pulciņa audzēkņiem, ar ko izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība, 21.maijā Rīgas 19.vidusskolas zālē priecēja audzēkņu vecākus un viesus ar sirsnīgu atskaites koncertu.

   Lai skanīgs, krāsains, darbīgs un sadarbībā veiksmīgs Muzikālajai studijai “Rozīnes” Jaunais mācību gads!

2.maijā Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” notika Rīgas bērnu un skolēnu foto konkursa – ceļojošās izstādes “Mana sirds ir tur…” atklāšana un laureātu apbalvošana.

Foto konkursā dalību ņēma 19 dalībnieki, pārstāvot Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolu, Rīgas Jauno tehniķu centru, Bērnu un jauniešu centru “Rīgas Skolēnu pils”, Š.Dubnova Rīgas ebreju vidusskolu un Bērnu un jauniešu centru “Bolderāja”.

Foto darbus vērtēja Rīgas 19.vidusskola vizuālās mākslas un kulturoloģijas skolotāja, kas brīvajā laikā nodarbojas ar fotografēšanu - Kristīne Katinska un profesionāls fotogrāfs ar 18 gadu stāžu fotografēšanā un dīdžejs - GarJānis. Vērtēšana notika anonīmi, kur katram darbam tika piešķirts unikālais numurs.

- 16.04. Atvērto durvju diena PSIHOLOGA KABINETĀ (pl.14.30-16.30)

-28.04. Atklātānodarbība AUDUMU KOLĀŽAS "PATCHWORK" PULCIŅĀ (pl.13.00)

   Iešūpojot Lieldienu nedēļu, Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” notika Lieldienu pasākumi, 27.martā - skolas vecuma bērniem un 28.martā - pirmsskolas vecuma bērniem. Dalībniekiem bija iespēja darināt savu Lieldienu zaķa krūzīti un piedalīties lieldienīgās aktivitātēs un stafetēs. Tāpat vestibilā aplūkojama Lieldienu zaķu izstāde no Lego pulciņa, Auduma kolāžas “PATCHWORK pulciņa darbu izstāde “Lieldienas” un Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu meistarotās Lieldienu olas.

Bērnu un jauniešu centra “”Bolderāja” vestibilā apskatāmas vairākas pulciņu izstādes:

View the embedded image gallery online at:
http://www.bjcbolderaja.lv/aktualitates#sigProId75b48b2efc

-Foto pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Atspulgs”.

-Tradicionālo rokdarbu pulciņa “Čaklās bitītes” audzēkņu radošos darbu izstāde “Zoo”, kur pulciņa audzēkņi veidojuši zooloģiskā dārza iemītniekus no plastilīna.

-Auduma kolāžas “PATCHWORK” audzēkņu darbu izstāde “Pavasaris pilsētā”.

- Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu zīmējumu izstāde “Tinga-tinga”.

-Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu kopējo radošo darbu izstāde.

Informāciju sagatavoja: Diāna Bahvalova, BJC “Bolderāja”, izglītības metodiķe