Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, bjcbolderaja@riga.lv

Smaller Default Larger

Informējam, ka jauno audzēkņu uzņemšana 2018./2019. mācību gadam notiks

29.,30.08. no plkst. 17.00-19.30

 

Pārreģistrēšanās pulciņos notiks

no 4.09.-7.09.

nodarbību laikos pie pulciņu pedagogiem

BJC “Bolderāja” AICINA DARBĀ AUTOBUSA ŠOFERI! 
(nepieciešama atbilstoša vadītāja apliecība)!Sīkāka informācija pa tel. 26352642

Ar prieku paziņojam, ka gaidām

jaunos audzēkņus uz uzņemšanu 29.08.,30.08. no plkst. 16.00-19.00

Pārreģistrēšanās pulciņos, tiem audzēkņiem, kas turpinās mācības- 04.09.-08.09. pie pulciņu pedagogiem.

Vēlam visiem radošu, sportisku, apņēmīgu jauno mācību gadu! 

 
 Pietrūkstot tikai vienam punktam līdz godalgotajai 3.vietai, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkne Anastasija Jačmenkina ieguva augsto 4.vietu Starptautiskajā jauno dziedātāju populārās mūzikas konkursā „Bērnu Jaunais vilnis 2016”.
Konkurss norisinājās no 11. līdz 13.augustam Starptautiskajā bērnu centrā „Artek”, Krimā.
 
 
 No 01.08.2016.līdz 09.08.2016. Baltkrievijā Pinskā norisinājās 18. Eiropas čempionāts dambretē jauniešiem. Par Eiropas čempionu tituliem cīnījās vairāk nekā 300 spēcīgākie jaunie dambretisti no 15 valstīm 5 vecuma grupās.
Latviju pārstāvēja 24. Dalībnieki, no kuriem 7 bija Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, pedagoga- pasaules čempiones dambretē- Zojas Golubevas, audzēkņi.
   Sacensības 9 dienas notika lielā, mūsdienīgā sporta kompleksā ar peldbaseinu un slidotavu, kurus čempionāta dalībnieki labprāt izmantoja, lai relaksētos pēc partijām un veldzētos no lielā karstuma.
   
 
Jaunas grupas:
 
Tematiskās kompleksveida nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem „Mazais Erudīts”
((3-4 g.v.rīta grupa) 5-6 g.v.; 6 g.) Pedagogs: Irina Gorina
 
Tematiskās kompleksveida nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem (4-5 g.v.)
Pedagogs: Jeļena Kočetkova
·         Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību
(5-6 g.v.) Pedagogs: Irina Smirnova
·         Latviešu valoda cittautiešiem „Sanākam svētkus svinēt” (6 g.; 7-8 g.v.)
Pedagogs: Irina Smirnova
•  Angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem „Ritma ceļojums” (6 g.v., 7g.v.)
Pedagogs: Jeļena Džigarosa
 
Muzikālā studija ansamblis „Vīzija” (no 10 g.v.)
Pedagogs: Kristīne Gaile
·         Klasiskā deja (4-6g.v.)
Pedagogs: Anastasija Zuja
 
Audzēkņu papildus uzņemšana:
 
Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem
(latviešu valodā) (4-6 g.v.)
Pedagogs: Aiva Dasmane
·         Angļu valodas pulciņi „Ceļojums cauri pasakām”, „Visapkārt pasaulei”, „Svinam angļu svētkus”
(8- 11 g.v.) (vietu skaits ierobežots!)
Pedagogs: Jeļena Džigarosa
 
·         Logopēds (4 – 12 g.v.)
Pedagogs: Oksana Divenkova
·         Klasiskā deja (6-8g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Anastasija Zuja
Deju studija „Dimond” (4-16 g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Tatjana Čilikina
Modernās horeogrāfijas studija „Terra”(4-14g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Irina Ivanushkina
Ritmika (4-7g.v.)
Pedagogs: Ļiubov Starkova
·         Joga bērniem (5-13 g.v.)
Pedagogs: Ļiubov Starkova
 
·         Muzikālā studija „Kantilēna” (6-19g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Irina Parahnēviča
 
 Ģitāras studija (10-18 g.v.)
Pedagogs: Āris Ziemelis
 
 
·         Vizuālā māksla pirmsskolas vecuma bērniem „Kaleidoskops” (4-7 g.v.)
Pedagogs: Irina Gorina
 
·         Vizuālās un lietišķās mākslas studija (7-16g.v.)
Pedagogs: Iveta Bērziņa
·         Foto pulciņš (no 10 g.v.)
Pedagogs: Iveta Bērziņa
 
·         Radošais klubiņš „Stila ABC” (no 8 g.v.)
Pedagogs: Aiva Dasmane
 
Auduma kolāža „Patchwork” (7-19g.v.)
Pedagogs: Olga Trushkova
 
Floristika (7-18 g.v.)
Pedagogs: Ļiubov Starkova
 
Šahs (4-18g.v.)
Pedagogs: Valērijs Dorofejevs
Lego (4-12g.v.)
Pedagogs: Kristīne Katinska
Dambrete (7-12g.v.)
Galda spēles (5-8g.v.)
Pedagogs: Zoja Golubeva
 
Kikbokss un taibokss (7-16g.v.)
(nodarbības notiek Rīgas 86.vidusskolā, Ilukstes ielā 10, Pļavniekos)
Pedagogs: Sauļus Šeikis, Ruslans Okurļaks
Mākslas vingrošana (5-18g.v.)
Pedagogs: Ingūna Turakova
Vispārējā fiziskā sagatavošana (4-7g.v.)
Pedagogs: Ralfs Stašāns

 Informējam, ka audzēkņu pārreģistrēšana (tiem audzēkņiem, kas turpina mācības) notiks pie pulciņu pedagogiem 31.08.,03.09. no plkst.16.00-18.00 Flotes ielā 8 un nodarbību laikos no 7.09.

 

Administrācija

 

   Arī BJC Bolderāja piedalās šajā pasākumā, un esam sagatavojuši dažādas interesantas aktivitātes un radošās darbnīcas visu vecumu interesentiem. Varēs veidot smukumlietas sev vai saviem mīļajiem, grāmatzīmītes jaunajam mācību gadam, izmēģināt savus spēkus šaha turnīros, kā arī izkustēties jautrās sportiskās aktivitātēs!

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" piedācā iespēju pieskatīt Jūsu sākumskolas vecuma bērnu pēc skolas. Pedagoga uzraudzībā bērns tietderīgi pacadīs laiku radošās un izzinošās nodarbībās. Izmantojiet šo lielisko iespēju!
 
Centra Administrācija
 
   Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Bērbu un jauniešu centrs "Bolderāja" aicina arī šajā mācību gadā uz BEZMAKSAS nodarbībām "Pirmsskolas vecuma bērnu pieskatīšanas centrā". Pieredzējušu skolotāju un auklītes uzraudzībā Jūsu bērns spēļu un citu radošu un izzinošu nodarbību laikā varēs apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kuras sekmēs bērna attīstību un saskarsmi ar citiem bērniem.
   Aicinām Jūs apmeklēt Centru darba dienās no 10.00-16.00.
Jūs interesējošus jautājumus varat noskaidrot arī pa tālr. 67435096, 67435095.